Zhodnocení sezóny – 5. 4. 2019 (doplněné o to, na co jsem zapomněl…)

07.04.2019 21:05

minulá sezóna:

dík všem rodičům a ostatním za pomoc a spolupráci na trénincích i závodech, komunikace facebook a web stránky

trvá spolupráce Ski klub a Biatlon Strakonice – do žactva možná kombinace obou disciplín, od st. žactva nutná priorita disciplíny a druhá doplňkově

výsledky

dorost: převážně biatlon Honza H. 4. místo na M ČR, běh Johy a Tonda 13. místa na ČP dorostu a juniorů na Zadově
žáci: Jarda a Terka celostátní závody, ostatní krajské závody (Matt, Kryštof, Anča, …)
předžáci: patří k nejlepším v krajských závodech (Bea, Matěj, Kuba, Silvi, Anet, Lucky…)

novinky minulé sezóny: nový sklad s posilovnou, nové oddílové oblečení, pořádání zimního krajského závodu

výhled na další sezónu:

jaro – od 15. 4. začátek přípravy (po běh, út kolo, čt běh), prosím rodiče o pomoc při zajišťování tréninků na kolech – díky, malorážkaři v po tréninky střelby

u nejmladších v tréninku důležitá všestrannost, tvorba správných návyků a zábava, od žactva již specializace

akce:  5. 5. závod letní biatlon Stř. Hoštice, 11. 5. Běh Mufloní stezkou Katovice,  25. 5. duatlon, 7. - 9. 6. rafty+kánoe Sušice
soustředění:  Lipno Nová Pec  3. – 8. 7., Staré Město p.L. 15. – 20. 7., Kubova Huť – 12. – 17. 8., Dachstein 24. – 28. 10., Dachstein II 14. – 17. 11., Slovinsko Planice 6. – 10. 12. (lyžařské termíny zatím předběžné)

tréninkové deníky – vracíme se k papírové formě – 13 měsíčních cyklů (4 týdny), povinné od 12 let, doporučené i pro mladší, 1x měsíčně odevzdat trenérovi (Radek, Honza, David), cílem je získat data za roční tréninkový cyklus, nutná pravidelnost vyplňování!!! bude zohledněno při vydávání lyží, platbě ubytování při celostátních závodech apod.

předávat děti (mladší) před tréninkem i po (viz bazén) vždy trenérovi (či po domluvě s ním).

neúčast na společných trénincích omlouvat předem (tel., sms, fb)

A jedna na závěr:

od letošního roku s námi ukončila dlouholetou sponzorskou spolupráci firma Innova. Jardovo rozhodnutí respektuju a moc mu děkuju za, pro nás, velmi výhodnou spolupráci i pomoc při trénincích, soustředěních a celostátních závodech v posledních letech. Budeme se muset obejít bez něho. Pokud někdo máte možnost či víte o jiné možnosti sponzoringu, která by vzniklou díru zacelila, dejte vědět. Předem díky. R.