ČP žactva a HNT 2016

07.03.2016 20:01

O víkendu závodili žáci na Horních Mísečkách v rámci Českého poháru staršího žactva a celostátního finále Hledáme nové talenty 2016. Ze strakonických lyžařů dojel nejlépe Jaroslav Zahradník, který v sobotním běhu na 2,5 km klasicky doběhl na krásném 11. místě (pouze 0,8 sek. od 9. místa). Top 10 byla hodně blízko. Johanka Hůrková v závodě na 3,3 km klasicky 15. místo (na klasiku super...). Oba závodníci si s přehledem vyjeli II. VTŽ. V neděli byl na programu obratnostní závod volnou technikou s řadou stanovišť (jízda pozadu, po 1 lyži, slalom do kopce i z kopce, terénní skok, jízda v osmičce apod.). Jára tentokrát na 16. místě, Johanka na 20. místě. Hezké závody, spokojenost s výsledky. 4x do první dvacítky v celostátním závodě - super...